Lomnice nad Lužnicí - oficiální stránky města

Úvod | Zastupitelstvo | Rada města | Úřední deska | Aktuality | Ke stažení | Kontakt

Občan - navigace

Elektronické služby

Kontakty

Městský úřad Lomnice nad Lužnicí
náměstí 5. května 130
378 16 Lomnice nad Lužnicí
Jižní Čechy, Třeboňsko

Telefon: 384 792 201
E-mail: podatelna@meu.lomnice-nl.cz
Web: www.lomnice-nl.cz
ID datové schránky: attbcy5

Starosta: Karel Zvánovec
Místostarosta: PhDr. Petr Šafář
Místostarosta: Petr Krejník

Úřední hodiny
pondělí a středa: 7:30 - 17:00
úterý a čtvrtek: 7:30 - 16:00
pátek: 7:30 - 14:00
Polední přestávka: 12:00 - 12:30

Počasí

TJ Tatran

Internetové stránky fotbalu: www.tatran-lomnicenl.cz (odkaz se otevře v novém okně)

Internetové stránky nohejbalu: www.nohejballomnice.wz.cz (odkaz se otevře v novém okně)

Zhodnocení podzimní části fotbalového dění 2014, TJ TATRAN Lomnice nad Lužnicí

Je mi velkou ctí, že mi bylo umožněno napsat o svých svěřencích pár řádků. Je mi 25 let a jako vedoucí našeho „A“ mužstva působím už nějaký ten rok. Právě skončená podzimní sezona 2014/2015 nebyla pro náš tým tou nejzářnější, skončili jsme na 9. místě se 17 body. Na první celek v I.B. třídě skupině D., což je SK Ševětín, ztrácíme 10 bodů, před posledním týmem v tabulce FK Rašelina Soběslav B máme náskok 9-ti bodů.

Celkem jsme 5x vyhráli, 2x remizovali a 7x prohráli. Naším nejlepším střelcem je s celkovým počtem sedmi vstřelených gólů za podzimní část Vojtěch Kaštánek. Ačkoliv nejsme týmem, který by vyhrával jeden zápas za druhým, máme jedno obrovské plus a tím je naše parta. Nachází se v ní muži rozmanitého věku, kteří se za každých okolností dokážou vzájemně podpořit. Často do svých řad zapojujememmladší jedince, a to díky výborné spolupráci s trenérem dorostenců Vladimírem Vránou. Již pravidelně za náš tým nastupuje Petr Krejník ml., v několika posledních zápasech s námi pravidelně jezdili Petr Pancíř, Lukáš Čáp, Tomáš Lisko, Ondřej Vala a Marek Nehoda. Všichni výše zmínění se aktivně zapojovali do tréninků
a patří jim obrovské díky za jejich snahu.

My v současné chvíli disponujeme celkem 14-ti hráči. Do brány se pravidelně staví Karel Michal, krom jednoho zápasu odchytal celý podzim. Na postu pravého beka hraje zkušený Radovan Hynek, posty stoperů jsou obsazeny Patrikem Němcem a Davidem Štěchou. Na straně levého beka nastupuje už s jistotou Michal Šachl. O střed zálohy se starají Roman Němec, který je zároveň kapitánem týmu, a Pavel Řehoř. Po stranách jim pomáhají tvořit hru Milan Zákostelecký zleva a dorostenec Petr Pancíř zprava. V útoku už stabilně vídáme Vojtu Kaštánka s Pavlem Hegerem. Václav Nohava s Ladislavem Práškem jako asistenti trenéra usedají na lavičku a metodicky z ní řídí celé
mužstvo. Není však výjimkou, že i oni se aktivně zapojují do zápasů. Opomenuti nesmí zůstat ani Libor Nohava s Tomášem Novákem, kteří v současné době čelí nepříznivému zdravotnímu stavu.

Realizační tým tvoří krom výše zmíněného V. Nohavy a L. Práška také Petr Šafář jako trenér brankařů a Antonín Beck jako hlavní trenér. V tomto čase má náš tým zimní pauzu, po které nastane zimní příprava, jež by měla probíhat společně s týmem dorostenců. Chceme tak podpořit zapojování dorostenců do ,,A“ týmu. Oficiální začátek zimní přípravy proběhne v úterý 20. ledna s tím, že hned v sobotu 24. ledna se náš tým zúčastní 15. ročníku fotbalového memoriálu Arstav Cup v Jindřichově Hradci. Tréninky budou probíhat každé úterý a každý čtvrtek. Příprava bude doplněna o přátelská utkání.

Oficiální start jarní části sezony 2014/2015 proběhne 29. března 2015. K prvnímu zápasu jara zajíždíme do nedalekého Dolního Bukovska a budeme velice rádi, když nás naši fanoušci přijedou podpořit.

Denisa Kroupová

Další podrobné výsledky najdete v prosincových Lomnických listech >>

Partneři

portál veřejné správy České republikyPortál veřejné správyJihočeský kraj